Çin Demir On Nakış Yaması Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Winnie He

Telefon numarası : +86-755-89206078-8002

Naber : +8613724387816

Free call
Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

Shenzhen Awells Hediye Co, Ltd

Kolay sipariş süreci Hızlı geri dönüş süresi

  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Awells No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1500000-2500000 Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Hediyelik Co Ltd, nakış yama, PVC yama, dokuma yama ve giyim, kapaklar ve çantalar için şenlik yamaları yanı sıra bazı promosyon anahtarlıklar profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim. Sıkı kalite kontrol ve hızlı iletişime adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. Basit süreç ve hızlı geri dönüş süresi ile işi kolay ve hızlı hale getiriyoruz!

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

Ürünlerimiz dünya çapında müşterilerine, özellikle ABD ve Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetleri, kolay ve hızlı süreç nedeniyle müşteriler arasında iyi bir üne sahibiz. Dünya çapındaki müşterilerden 500'den fazla 5 yıldızlı yorum alıyoruz.

Her zaman özel tasarımlar yaparız. Herhangi bir özel tasarım bekliyoruz. Biz ilk onay için sanat sağlamak sonra seri üretim öncesi onay için örnek. Bu yüzden sadece fikrinizi veya tasarımınızı gönderin, onları gerçekleştireceğiz! Biz sıcak işbirliği kurmak ve bizimle birlikte parlak bir gelecek yaratmak için dünya çapında müşterilere hoş geldiniz.

Geçmiş
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim.

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

Hizmet
Sipariş sürecimiz basit ve kolaydır - tasarımınıza istenen spesifikasyonu sağlarsınız, o zaman tüm maliyet ve bilgileri bir kerede göndeririz. Sonra sadece sipariş onaylamak ve ödeme. Örnek resim önce onay için gönderilecektir sonra seri üretim onayı sonra. Sonra nakliye sonra takip numarası sağlamak.

Kısa teslim süremiz de var. Normalde örnek yapmak için 2-3 gün sürer ve sonra seri üretim için 7-8 gün, artı 4-5 gün nakliye süresi. Sonra sipariş alabilirsiniz.

Ekibimiz
Biz yaklaşık 10 satış kişi hızlı tırnak ve iletişim sağlamak - tüm sorularınıza cevap ve istediğiniz herhangi bir bilgi sağlamak.

Tasarımcılarımız müşterinin fikirlerini gerçekleştirmesine ve müşterinin numune yapmadan önce kontrol etmesi için üretim sanat eseri yapmasına yardımcı olur. Bu, üretim hatalarını önleyebilir ve zamandan tasarruf edebilir.

Biz gelişmiş makine ve porduction hattı üzerinde deneyimli işçi var. Yüksek kaliteli ürünler yapabilirler. QC çalışanlarımız kaliteyi sürekli olarak kalite kontrol sistemlerine göre kontrol eder ve deffektifleri seçer, böylece dünya çapındaki müşterilere her zaman mükemmel ürünler göndeririz.

Malların müşterilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için DHL / FEDEX / UPS / TNT ekspres şirketi ile işbirliği yapıyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin