Ana sayfa

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Hediyelik Co Ltd, nakış yama, PVC yama, dokuma yama ve giyim, kapaklar ve çantalar için şenlik yamaları yanı sıra bazı promosyon anahtarlıklar profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim. Sıkı kalite kontrol ve hızlı iletişime adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. Basit süreç ve hızlı geri dönüş süresi ile işi kolay ve hızlı hale getiriyoruz!

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

Ürünlerimiz dünya çapında müşterilerine, özellikle ABD ve Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetleri, kolay ve hızlı süreç nedeniyle müşteriler arasında iyi bir üne sahibiz. Dünya çapındaki müşterilerden 500'den fazla 5 yıldızlı yorum alıyoruz.

Her zaman özel tasarımlar yaparız. Herhangi bir özel tasarım bekliyoruz. Biz ilk onay için sanat sağlamak sonra seri üretim öncesi onay için örnek. Bu yüzden sadece fikrinizi veya tasarımınızı gönderin, onları gerçekleştireceğiz! Biz sıcak işbirliği kurmak ve bizimle birlikte parlak bir gelecek yaratmak için dünya çapında müşterilere hoş geldiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim.

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Awells

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1500000-2500000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%