Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

2 0 1 2'de kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd, giyim, şapka ve çantalar için nakış yama, PVC yama, dokuma yama ve şönil yamalarının yanı sıra bazı promosyon anahtar zincirlerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen, Çin'de bulunuyoruz.Sıkı kalite kontrol ve hızlı iletişime adanmış deneyimli personelimiz, gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman hazırdır.Basit süreç ve hızlı geri dönüş süresi ile işleri kolay ve hızlı hale getiriyoruz!

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 0

Son yıllarda, yamalarımızı A SINIFI kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimatta sağlamak için PVC ve nakış için Tajima makineleri için bir dizi gelişmiş otomatik doldurma renk makinesi tanıttık.

Ürünlerimiz dünya çapındaki müşterilere, özellikle ABD ve Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.Sıkı kalite kontrolümüz ve özenli müşteri hizmetlerimiz, kolay ve hızlı sürecimiz nedeniyle müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahibiz.Dünya çapındaki müşterilerden 500'den fazla 5 yıldızlı yorum alıyoruz.

Her zaman özel tasarımlar yapıyoruz.Herhangi bir özel tasarım açığız.Önce onay için sanat eseri, ardından seri üretim öncesi onay için numune sağlayacağız.Bu yüzden sadece fikrinizi veya tasarımınızı gönderin, biz onları gerçeğe dönüştürelim!İşbirliği kurmak ve bizimle birlikte parlak bir gelecek yaratmak için dünya çapındaki müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim.

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Awells

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1500000-2500000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Sertifikalar