Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

2 0 1 2'de kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd, nakış yama, PVC yama, dokuma yama ve giyim, şapka ve çantalar için chenille yama profesyonel bir tedarikçisidir.Ayrıca bazı promosyon anahtarlıkları.Çin'in Shenzhen şehrinde yer almaktadır ve ulaşım kolaylığıyla kaliteli kontrol ve hızlı iletişim için çalışıyoruz.Deneyimli çalışanlarımız her zaman gereksinimlerinizi tartışmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için hazırdırlar.Basit bir süreç ve hızlı bir dönüş süresi ile işimizi kolay ve hızlı hale getiriyoruz!

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 0

Son yıllarda, yamalarımızın A Sınıf kalitesiyle olmasını sağlamak için PVC ve Tajima nakış makineleri için bir dizi gelişmiş otomatik doldurucu renk makinesi tanıttık.Kısa teslim süresi ve hızlı teslimat.

Mallarımız dünya çapında müşterilere, özellikle ABD ve Avrupa ülkelerine ihraç edilir.Katı kalite kontrolümüz ve düşünceli müşteri hizmetimiz sayesinde müşteriler arasında iyi bir üne sahibizDünyanın dört bir yanından 500'den fazla beş yıldızlı inceleme aldık.

Her zaman özel tasarımlar yapıyoruz. Herhangi bir özel tasarım hoşgeldin. Önce onay için sanat eserleri sağlayacağız sonra seri üretime başlamadan önce onay için örnek vereceğiz.Biz onları gerçekleştireceğiz.Dünya çapında müşterileri samimiyetle kabul ediyoruz, işbirliği kurmak ve birlikte parlak bir gelecek yaratmak için.

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2 0 1 2 yılında kurulan Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

Biz Shenzhen bulunan, çin rahat ulaşım erişim.

Son yıllarda, SINIF A kalite, kısa teslim süresi ve hızlı teslimat bizim yamalar sağlamak için nakış PVC ve Tajima makineleri için gelişmiş otomatik doldurma renk makineleri bir dizi tanıttı.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Awells

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1500000-2500000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Sertifikalar